Son Dakika

FETÖ'DEN 1 POLİS  TUTUKLANDI
FETÖ'DEN 1 POLİS TUTUKLANDI

Aralarında Yozgat’ın da bulunduğu Sivas merkezli  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 1 eski polis tutuklandı.  Sivas Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Kanun Hükmündeki Kararname ile Sivas Emniyet Müdürlüğü ve Sivas Polis Meslek Yüksekokulundaki görevlerinden uzaklaştırılan emniyet müdürü ve emniyet amirlerine yönelik 27 Ocak'ta eş zamanlı operasyon düzenlenmişti. 

HIRSIZLAR BEZDİRDİ
HIRSIZLAR BEZDİRDİ

Sorgun ilçesi Aydınlıkevler Mahallesine dadanan hırsızlar mahalle sakinlerini canından bezdirdi. 

3 ESKİ POLİS  TUTUKLANDI
3 ESKİ POLİS TUTUKLANDI

Aralarında Yozgat’ın da bulunduğu Sivas merkezli Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 3 eski polis, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

6 POLİS TUTUKLANDI
6 POLİS TUTUKLANDI

Aralarında Yozgat’ın da bulunduğu Sivas merkezli  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 6 polis, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

BİR GECEDE İKİ İŞ  YERİ SOYULDU
BİR GECEDE İKİ İŞ YERİ SOYULDU

Tol Çarşı’da iki iş yerine giren hırsızlar, 1 motosiklet, 2 av tüfeği ve bir miktar para ile kayıplara karıştı. 

SATAMADAN YAKALANDI
SATAMADAN YAKALANDI

Şefaatli ilçesinde, jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda, 258 adet Roma ve Bizans dönemine ait tarihi paralar ele geçirildi.

GÖZALTI SAYISI  46'YA YÜKSELDİ
GÖZALTI SAYISI 46'YA YÜKSELDİ

Aralarında Yozgat’ın da Sivas merkezli 16 ilde 27 Ocak'ta düzenlenen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevinden ihraç edilen polislere yönelik operasyonda gözaltı sayısı 46'ya yükseldi. 

11 POLİS TUTUKLANDI
11 POLİS TUTUKLANDI

Sivas merkezli 16 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevinden ihraç edilen ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 11 polis, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

CİNSEL İSTİSMARDAN  TUTUKLANDI
CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, 10 ile 15 yaş arası kız ve erkek çocukları sosyal medya üzerinden istismar ettiği tespit edilen bir şahsı yakaladı. 

FETÖ'DEN 8 POLİS TUTUKLANDI
FETÖ'DEN 8 POLİS TUTUKLANDI

Yozgat’ın da aralarında bulunduğu Sivas merkezli 16 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevinden ihraç edilen ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 8 polis, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.