Son Dakika

"İLK ADIMI ATTIK"

AK Parti Yozgat Milletvekili Aday Adayı Ahmet Şimşek gazetemizi ziyaret etti.

SİYASET ISINDI
SİYASET ISINDI

24 Haziran’da yapılacak seçimlerde aday olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artarken, AK Parti ve MHP’de yoğun trafik siyasi kulisleri de hareketlendiriyor. Milli İttifakı oluşturan AK Parti ve MHP’den aday adayı olan isimler müracaatlarının ardından sahaya inerek listede yer bulmak adına kendilerini anlatmaya çalışıyor.

KULİSLER ISINIYOR
KULİSLER ISINIYOR

Yozgat’ta siyasi kulislerde hareketlilik dikkat çekerken, aday adaylığı için müracaatlarda başladı.

"Siyasi Ahlaksızlığın En Yeni Ve En Son Örneğidir"

Yozgat Milletvekili, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, 15 CHP'li milletvekilin İYİ Parti'ye geçmesine ilişkin, "Bu, siyasi ahlaksızlığın en yeni ve en son örneğidir, açık bir siyasi mühendisliktir. Bu operasyon, geçmişte Güneş Motel’de ve 28 Şubat sürecinde kurulmuş vekil pazarının 2018’de tekrarıdır. CHP yönetiminin ahlaktan, dürüstlükten uzak bu tutumu bir aldatmadır, hiledir" dedi. 

"Millet İradesinin Sandığa Yansıyacağı Bir Seçim Olacak"

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerini, ülke için hayırlı bir karar olarak gördüğünü belirterek, "Millet iradesinin sandığa yansıması konusunda elimizden gelen katkı ve desteği vermeye devam edeceğiz" dedi. 

"ABD'nin Silahlarını Toplamak Yine Türk Askerine Kaldı"

Yozgat Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Afrin'de kontrolün sağlandığını ancak henüz Türkiye'nin bölgedeki işinin sona ermediğini söyledi. Türkiye'nin ABD'yi terör örgütüne verdiği silahları geri alması konusunda defalarca uyardığını da hatırlatan Bozdağ, "Maalesef toplamadılar. Silahları toplamak yine Türk askerine kaldı. ABD'nin terör örgütüne verdiği silahların önemli bir kısmı Afrin'de ele geçirildi" dedi. 

ERDOĞAN, GENÇLERE SESLENDİ
ERDOĞAN, GENÇLERE SESLENDİ

TÜGVA Yükseköğretim Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Fikir, Oluş ve Diriliş Buluşması, Türkiye’nin dört bir tarafından 7 bini aşkın üniversiteli gencin katılımı ile Ankara’da gerçekleşti. 

ÇİFTE MUTLULUK
ÇİFTE MUTLULUK

AK Parti İl Kadın Kolları teşkilatında kongre heyecanı yaşanacak. 

HOLLANDA'YA SERT TEPKİ
HOLLANDA'YA SERT TEPKİ

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, “Hollanda Parlamentosunun iftira kararı, Türkiye için yok hükmündedir” dedi.

"CİNSEL İSTİSMARDA CEZALAR ARTTIRILACAK"

Yozgat Milletvekili, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, çocuklara yönelik cinsel istismar suçunda cezaların arttırılacağını açıkladı.