Son Dakika

TEKLİF SUNULDU
TEKLİF SUNULDU

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, staj sürelerinde ki günlerin borçlanılarak emekliliğe yansıtılması için Kanun Değişikliği Teklifi’ni TBMM Başkanlığı’na sunduğunu belirtti. 

YOZGAT SİZE BU YETKİYİ VERDİ
YOZGAT SİZE BU YETKİYİ VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven YozgatValiliği’nin düzenlemiş olduğu ve sadece AKP’li vekillerin davet edildiği Tarım Çalıştayı hakkında açıklamalarda bulundu. “Yozgat Valisi Sn. Kemal Yurtnaç Valilikte bir Tarım Çalıştayı düzenliyor ve çiftçiler ile Ziraat Odası gibi kuruluşları davet ediyor. Buraya kadar bir sorun görünmüyor gayet güzel bir davranış diyeceğiz. Ancak bakıyoruz ki bu çalıştaya AKP'li vekiller de davetli. Hatta basına Bekir Bey düzenliyormuş gibi yansıdı.

5 TEMEL KRİTER
5 TEMEL KRİTER

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimde Belediye Başkan adaylarında aranacak 5 temel kiriteri açıkladı.

ÇOK ÖZEL İLGİ
ÇOK ÖZEL İLGİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişi sonrası yardımcısı olarak görevlendirdiği hemşerimiz Fuat Oktay; Yozgat için düğmeye bastı. 

ihtiyaçların  takipçisiyiz
ihtiyaçların takipçisiyiz

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ın bir çok alanda istenilen düzeye gelmesi için ihtilaçların takipçisi olduklarını söyledi.

SORUNLAR TBMM’DE
SORUNLAR TBMM’DE

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Sorgun Şeker Fabrikası'nda artarak devam eden sorunları TBMM'ye taşıdı.

Yıkım TBMM’ye Taşındı
Yıkım TBMM’ye Taşındı

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, daha önce yerine giderek tepki gösterdiği Yozgat Kadın Doğum Hastanesi binasının henüz 20 yıl olmamışken yıkılacak olmasını TBMM’ye de taşıdı. 

"Boğazlıyan Ak Gençlik Arı Gibi Çalışıyor"

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları, seçim öncesi çalışmalarını seçim sonrası da aralıksız sürdürüyor.

SARIBAL, EKONOMİYİ ANLATTI
SARIBAL, EKONOMİYİ ANLATTI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Yozgat'ta ekonomik krizin nedenlerini ve çıkış önerilerini anlattı. 

SEÇİME BÜYÜK ÖNEM
SEÇİME BÜYÜK ÖNEM

2019 Mart’ında yapılacak yerel seçimler için Yozgat siyasi kulislerinde konuşulan isim sayısı her geçen gün artıyor.