Son Dakika

REİS’İN ADAYI KÖSE
REİS’İN ADAYI KÖSE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse’nin de olduğu 20 il belediye başkan adayını açıkladı.

HEYECANLI BEKLEYİŞTE SONA DOĞRU
HEYECANLI BEKLEYİŞTE SONA DOĞRU

Ak Parti Genel Merkezi'nin Yozgat Belediye Başkan adayını belirlemek için yaptığı anket çalışmaları devam ediyor.

“ACİL ÖDENEK LAZIM”
“ACİL ÖDENEK LAZIM”

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, Plan Bütçe Komisyonu’nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken Bakan Murat Kurum’a yaşanan çevre sorunlarına çözüm üretilmesini ve Yozgat’ta değişimi yapılmamış olan asbestli borulara ödenek ayrılmasını talep etti.

"ESNAFIMIZA ACİL DESTEK LAZIM"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Mecliste MHP Grubu adına yaptığı konuşmada Yozgat esnafının içinde bulunduğu duruma değinerek, Yozgat esnaf ve sanatkarının acilen desteklenmesi gerektiğini söyledi.

BAŞVURULAR  DEVAM EDİYOR
BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Yozgat’ta İl Genel ve Belediye meclis üyeleri için adaylık başvurusu devam ediyor AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, belediye başkan aday adaylığı için başvurularının 16 Kasım’da sona erdiğini belirterek, meclis üyelikleri için başvuruların devam ettiğini söyledi. 

BAŞVURULAR BEKLENTİLERİN ALTINDA
BAŞVURULAR BEKLENTİLERİN ALTINDA

AK Parti’den Yozgat’ta belediye başkanlığı için başvuru süreci tamamlanarak aday adayları belirlendi. 

SORULAN İSİMLER FAKLI
SORULAN İSİMLER FAKLI

Belediye başkan adaylarını belirlemek için arama yolu ile anket yoluna giden AK Parti'de ilginç sonuçlara ulaşıldı. Birçok merkezde ismi çokça anılanlar yerine 'hiç bilinmeyen' isimlerde öne çıktı.

“Tüm Gayretimizle Çalışacağız”
“Tüm Gayretimizle Çalışacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan, Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi olmak isteyen adayların resmi başvurularını 15 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında yapabileceklerini söyledi. 

TARIM YOK OLUYOR
TARIM YOK OLUYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Yozgat çiftçisinin sorun ve beklentilerine ilişkin Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye soru önergesi verdi.

Asbestli Borular Meclis’te
Asbestli Borular Meclis’te

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, Yozgat’ın sorunlarını takip etmeye ve gündeme taşımaya devam ediyor.