Son Dakika

"EN BÜYÜK SORUNLAR"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Milli Eğitim alanında en büyük sorunun öğretmenlerin durumu olduğunu söyledi.

“3 Hilali Gönlüme Gömeceğim”
“3 Hilali Gönlüme Gömeceğim”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Belediye Başkan adayı Mehmet Erdemir, zor bir göreve talip olduklarını söyleyerek “31 Mart akşamı yakamdaki 3 hilali gönlüme gömeceğim ve herkesin belediye başkanı olacağı” dedi. 

HEYECAN DEVAM EDİYOR
HEYECAN DEVAM EDİYOR

Yozgat’ta siyaset 31 Mart 2019 yapılacak yerel seçimlere odaklandı.

"HEDEFİMİZ YENİ BİR YOZGAT"

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, beraberinde Partinin İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kent Park Kafe House’de düzenlediği basın toplantısında gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.

ORTAK DERDİMİZ
ORTAK DERDİMİZ "YOZGAT"

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Yozgat’ı daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışacaklarını belirterek, gün gelecek milletin önünde, gün gelecek yüce yaradan önünde hesap vereceklerini söyledi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yozgat Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Celal Köse, Parti binası önünde düzenlediği toplantı da değerlendirmelerde bulundu. 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için Yozgat Belediye Başkanlığına resmi olarak adaylığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Köse, mevcut belediye başkanı Kazım Arslan’ın yanı sıra Yusuf Başer, Mehmet Erdemir, Ali Açıkgöz, Mustafa Erkılıç, Cemil Çiçek ve önceki belediye başkanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 

REİS’İN ADAYI KÖSE
REİS’İN ADAYI KÖSE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse’nin de olduğu 20 il belediye başkan adayını açıkladı.

HEYECANLI BEKLEYİŞTE SONA DOĞRU
HEYECANLI BEKLEYİŞTE SONA DOĞRU

Ak Parti Genel Merkezi'nin Yozgat Belediye Başkan adayını belirlemek için yaptığı anket çalışmaları devam ediyor.

“ACİL ÖDENEK LAZIM”
“ACİL ÖDENEK LAZIM”

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, Plan Bütçe Komisyonu’nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken Bakan Murat Kurum’a yaşanan çevre sorunlarına çözüm üretilmesini ve Yozgat’ta değişimi yapılmamış olan asbestli borulara ödenek ayrılmasını talep etti.

"ESNAFIMIZA ACİL DESTEK LAZIM"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Mecliste MHP Grubu adına yaptığı konuşmada Yozgat esnafının içinde bulunduğu duruma değinerek, Yozgat esnaf ve sanatkarının acilen desteklenmesi gerektiğini söyledi.

BAŞVURULAR  DEVAM EDİYOR
BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Yozgat’ta İl Genel ve Belediye meclis üyeleri için adaylık başvurusu devam ediyor AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, belediye başkan aday adaylığı için başvurularının 16 Kasım’da sona erdiğini belirterek, meclis üyelikleri için başvuruların devam ettiğini söyledi.