Son Dakika

"Boğazlıyan Ak Gençlik Arı Gibi Çalışıyor"

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları, seçim öncesi çalışmalarını seçim sonrası da aralıksız sürdürüyor.

SARIBAL, EKONOMİYİ ANLATTI
SARIBAL, EKONOMİYİ ANLATTI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Yozgat'ta ekonomik krizin nedenlerini ve çıkış önerilerini anlattı. 

SEÇİME BÜYÜK ÖNEM
SEÇİME BÜYÜK ÖNEM

2019 Mart’ında yapılacak yerel seçimler için Yozgat siyasi kulislerinde konuşulan isim sayısı her geçen gün artıyor. 

GÜNDEM:YEREL SEÇİM
GÜNDEM:YEREL SEÇİM

Mart 2019’da yapılması planlanan yerel seçimler için partiler start vermek üzere bayram sonunu bekliyordu. Bölgemizde Kurban Bayramı’nın geride kalması ve bayrama bağlı tatilin sona ermesi ile siyasi bir hareketliliğin başlaması bekleniyor.

Ekonomik Ambargo Kabul Edilmez
Ekonomik Ambargo Kabul Edilmez

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan, Dövizi zorba yaptırım tehditleriyle yükselterek Türkiye’nin düşmesinin hedeflendiğini söyledi. 

AK PARTİ 17 YAŞINDA
AK PARTİ 17 YAŞINDA

AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı. 

KULİS KULİS KULİS...
KULİS KULİS KULİS...

Yozgat’ta 24 Haziran seçimlerinin ardından ortaya çıkan siyasi tablo Mart 2019 seçimlerinin daha hareketli geçmesini sağlayacak. 

Kanun Değişikliği Teklifi Hazırlandı
Kanun Değişikliği Teklifi Hazırlandı

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, sağlık, eğitim, din ve emniyet personelinin 3 bin 600 ek göstergeye ulaşarak maaşlarında bir iyileştirme yapılması ve emekli maaşlarının da bu doğrultuda iyileştirilmesi için Kanun değişikliği teklifi hazırladı. 

Reis, Teşhisi Koydu
Reis, Teşhisi Koydu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Johannesburg’da yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Soluğu Vatandaşın  Yanında Aldı
Soluğu Vatandaşın Yanında Aldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yozgat Milletvekili Ali Keven, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesi ile birlikte soluğa Yozgat’ta alarak vatandaşlarla buluştu.