Son Dakika

MHP BİLGİLENDİRDİ
MHP BİLGİLENDİRDİ

Yozgat Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından Anayasa değişikliği bilgilendirme toplantısı yapıldı.

“MEVCUT  SİSTEMİN  DEĞİŞTİRİLMESİ  ŞART”
“MEVCUT SİSTEMİN DEĞİŞTİRİLMESİ ŞART”

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Türkiye’nin ve Türk milletinin bu topraklarda kıyamete kadar hür olması ve bekası için mevcut hükümet sistemini derhal değiştirilmesi şarttır” dedi. 

BİRLİKTE  'EVET' TABLOSU
BİRLİKTE 'EVET' TABLOSU

16 Nisan 2016 tarihinde yapılacak halkoylaması öncesinde Yozgat'ta önemli bir buluşma gerçekleşti. Yozgat Belediyesi'nin düzenlediği toplantıda 'Evet' cephesinde yer alan AK Parti, MHP ve BBP yöneticileri aynı programda bir araya gelerek 'Evet' fotoğrafı verdi. 

"ATATÜRK BÜYÜK DEĞİŞİME 'EVET' DERDİ"

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yalan üretme yeteneği olduğunu söyleyerek, "Yeni yalanlarını da bekliyoruz, milletin aklını karıştırmak için neler söyleyecek, onu da merakla bekliyoruz. Ben bile merak ediyorum çünkü her gün yeni bir şey yumurtluyorlar" dedi.

BOZDAĞ'DAN SUÇ DUYURUSU
BOZDAĞ'DAN SUÇ DUYURUSU

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan’ın Twittter hesabından yaptığı açıklamalar nedeniyle savcılığa suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi. 

YURT DIŞINA SANDIK ÇAĞRISI
YURT DIŞINA SANDIK ÇAĞRISI

Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları anayasa değişikliği referandumu ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi için oy vermeye başladı. 9 Nisan'a kadar sürecek oylama boyunca Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yurt dışındaki vatandaşları sandığa gitmeye ve oy kullanmaya davet etti. 

“NEDEN HAYIR DİYORUZ”
“NEDEN HAYIR DİYORUZ”

Referandum sürecinde sona yaklaşırken partiler de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yozgat’ta hayır kampanyasını yürüten CHP, İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ile neden ‘hayır’ dediklerini anlattı.

BAŞER, REFERANDUM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
BAŞER, REFERANDUM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, referandum çalışmalarını sürdürüyor.

“FETÖ’NÜN KULLANILMA  TARİHİ SONA ERDİ”
“FETÖ’NÜN KULLANILMA TARİHİ SONA ERDİ”

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Avrupa ülkelerinin Türkiye’ye karşı tutumlarını eleştirerek, FETÖ’nün kullanılma tarihinin sona erdiğini söyledi. 

BİRLİK MESAJI VERDİLER
BİRLİK MESAJI VERDİLER

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın   Boğazlıyan ilçesini ziyaretinde ilginç bir fotoğraf karesi yansıdı.